Ще 39 населених пунктів Івано-Франківської області матимуть мобільний інтернет 4G

Таким чином, ще понад 37 000 жителів Івано-Франківської області тепер можуть користуватися перевагами сучасних мобільних технологій.
Таким чином, ще понад 37 000 жителів Івано-Франківської області тепер можуть користуватися перевагами сучасних мобільних технологій.

Жителі великих міст давно звикли до швидкісного мобільного інтернету 4G, який дозволяє не обмежувати себе у «цифрових потребах».

Проте у віддалених районах, маленьких селах і на автомагістралях  донедавна безперебійний мобільний інтернет був швидше винятком  із правил, аніж нормою.

Івано-Франківська область стала однією з перших в Україні, де зв’язок 4G покрив територію ще й за рахунок використання частоти LTE900. Така програма модернізації передбачає облаштування 19 базових станцій зв’язку, що дозволило суттєво розширити покриття 4G і підключити його навіть у малих населених пунктах.

Таким чином, ще понад 37 000 жителів Івано-Франківської області тепер можуть користуватися перевагами сучасних мобільних технологій для підприємництва, здобуття освіти, інтернет-спілкування тощо. 

4G-зв’язок від Київстар з’явиться в  39  населених пунктах, у тому числі в таких містах і селах, як: Бистрець; Войнилів; Делієве; Дитятин; Збора; Клубівці; Комарів; Кривопілля; Лісний Хлібичин; Манява; Микуличин; Міжгір’я; Надвірна; Річка; Слобода-Болехівська; Суходіл; Яблуниця; Яблунів.

За літо модернізацію обладнання базових станцій 4G реалізували ще у восьми західних областях України. Надалі заходи з розширення мережі 4G охоплять інші регіони нашої країни, а повністю завершаться до кінця 2020 року. Загалом у планах компанії за два роки  надати можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету 90% населення України.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм