Щеплення від COVID-19: у Франківську сформують списки охочих вакцинуватись залишковими дозами

У Франківську сформують списки людей, які хочуть щепитися від COVID-19 залишковими дозами вакцини проти COVID-19 AstraZeneca.

Про це інформує пресслужба “КНП “Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я”, пише Ратуша.

Першочергово рекомендують вакцинувати всіх медичних працівників, а також людей віком від 80 років, соціальних працівників та інших працівники соціальної сфери.

ДО ТЕМИ: Щеплення від COVID-19: за добу вакцинувались майже 20 прикарпатців

У разі відсутності можливості вакцинації визначених груп із другого етапу для популяризації вакцинації рекомендується залучати публічних та громадських діячів:

  • ветеранів АТО/ООС;
  • народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;
  • видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, які старші 60 років.

Згідно з наказом від 11 березня 2021 року № 443 МОЗ про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19, які дозволяють із початку кампанії використовувати можливі залишки доз вакцин для щеплення, – йдеться в повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм