Шукав у людей зброю і вимагав Шевченка стати на коліна: нічний “концерт” Тищенка на ОВК №87. ВІДЕО

Вчора, після кількаденної перерви роботи, ОВК №87 продовжила роботу. Напередодні на Прикарпаття прибули депутати від «Слуги народу» на чолі з нардепом Миколою Тищенко, щоб влаштувати допит членам комісії.

Так, очільник десантної групи “слуг народу” вночі перебував на окружній виборчій дільниці та неабияк “заважав” проводити підрахунок голосів. Найперше, народний обранець не міг зрозуміти де ж це він – на Прикарпатті чи Закарпатті, передає кореспондент Ратуші.

ДО ТЕМИ: Штаб Олександра Шевченка оприлюднив скан-копії протоколів всіх 117 виборчих дільниць 87-го виборчого округу

Після чого звинуватив головного опонента Вірастюка, Олександра Шевченка, в сепаратизмі та вимагав, щоб той на колінах просив вибачення. Останній не реагував на провокації горе-слуги. До речі, члени комісії прийняли рішення вилучити Шевченка з дільниці, хоча таке рішення є безпідставним, адже він мав право знаходитись в приміщенні ОВК під час підрахунку голосів.

Також Тищенко (Аргументуючись тим, що він народний депутат!) вимагав та вилучав журналістські посвідчення, для нібито перевірки на справжність, перевіряв у людей документи та обшукував чи, бува, не мають вони при собі зброї.

Нагадаємо, з 29 на 30 березня близько другої ночі до поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування будівлі Окружної виборчої комісії На Івано-Франківщині «замінували» окружком, який підраховує результати виборів Ради на окрузі № 87. Жодної вибухівки правоохоронці не виявили.

Наступного дня, 30 березня, голова ОВК і ще кілька членів комісії не прийшли на роботу. Загалом були відсутні 9 з 18 членів комісії, а для кворуму необхідно 10 присутніх. Через це в окрузі призупинили прийом протоколів з дільничних виборчих комісій із мокрими печатками. ЦВК згодом змінила голову комісії та ще трьох її членів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм