Шоу “Мастер Шеф Професіонали”: відомо, чи увійшов франківець до 20-ки проєкту

У суботу, 13 лютого, на відбувся другий випуск кулінарного шоу МастерШеф. Професіонали-3. 

Судді Ектор Хіменес-Браво, Володимир Ярославський та Ольга Мартиновська обрали двадцятку кращих кухарів, які будуть боротися за головний приз, пише Ратуша.

Ще на етапі кастингу учасники отримували пов’язки жовтого, червоного, синього або зеленого кольору. Кожен колір — перевірка на якості, яких, на думку суддів, не вистачає учасникам.

ДО ТЕМИ: Шеф-кухар з Франківська, який годував 4-х президентів, бере участь в шоу “Мастер Шеф. Професіонали”

Першою командою на випробування до 20-ки сезону “Мастер Шеф. Професіонали” пішли учасники з синіми пов’язками, серед яких і франківець Микола Магаль. 10 учасникам потрібно було вразити суддів стравою-монопродуктом ресторанного зразка.

Судді поділили учасників 3 сезону “Мастер Шеф. Професіонали” з синіми пов’язками на 4 команди:

  • Олексій Дворкін та Юля Куклєва – зелені,
  • Дмитро Будашка і Тарас Канарський – жовті,
  • Ігор Міщенко, Руслан Яковлев, Елеонора Баранова – сині,
  • Микола Мигаль, Стелла Клименко і Володимир Ярин – червоні.

Під коробками-загадками на кожну з команд чекав головний інгредієнт майбутньої страви, який мав стати зіркою на тарілці. У синіх – гарбуз, у червоних – цибуля порей, у зелених – топінамбур, а у жовтих – буряк.

За півтори години відведені на приготування команди успішно подали суддям 3 сезону “Мастер Шеф. Професіонали” страви ресторанного зразка, проте, на жаль, не всім вдалось зробити їх досконалими.

Суддям учасники “червоної команди” подали соус берблан із цибулі-порею та цибулю-порей, смажену на маслі з тим’яном. Ця страва вразила журі своїми смаковими властивостями.

За суддівськими вердиктами з завданням справились тільки сині та червоні, зелена і жовта команда покинула шоу “Мастер Шеф. Професіонали”.

Таким чином Микола Мигаль потрапив до 20-ки кулінарного шоу та боротиметься за головний приз.

Микола Мигаль виріс в Івано-Франківську в багатодітній родині, де бабуся хвалила його за приготовані страви. Ця похвала і вкоренила любов до кухні. Після школи закінчив кулінарний коледж, потрапив на практику в хороший ресторан. Відтоді вже 9 років успішно працює на кухні, був кухарем у величезній кількості закладів – від звичайних кафе до ресторанів мережевих готелів, має великий досвід роботи за кордоном. Готував для трьох президентів України. Зараз йому 26 років і він працює в Польщі над відкриттям готелю «Редіссон». Любить літати на цивільних літаках, гвинтокрилах, парапланах. Обожнює українську гастрономічну культуру. Хоче відкрити гідну пастотеку в Івано-Франківську. Прийшов на “Мастер Шеф. Професіонали”, щоб популяризувати українську кухню у світі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм