Шмигаль: Цьогоріч відбудеться ще три етапи підвищення пенсій

У 2021 році Уряд планує провести три етапи підвищення пенсій для різних категорій пенсіонерів.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду, пише Ратуша з посиланням на Укрінформ.

Політика підвищення пенсій триватиме. Тільки у цьому році у нас передбачено ще три етапи підвищення для різних категорій пенсіонерів. Адже для того, щоб виплати зросли у два – три рази, нам потрібен кардинально інший підхід, і ми в першу чергу говоримо про накопичувальну пенсійну систему, – заявив Шмигаль.

Він нагадав про те, що в Україні у березні розпочалася індексація пенсій. Кабінет Міністрів вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт, в якому пропонується щороку з 1 березня автоматично індексувати пенсії.

У Міністерстві соціальної політики анонсували зростання пенсій в Україні майже вдвічі — до 7 тисяч гривень. Зазначили, що Міністерство розробило систему, за якої дефіцит Пенсійного фонду не зростатиме. Це дозволить підвищити пенсії у 1,5-3 рази.

Середня пенсія зросте з 3 500 до 7 000 гривень. Пенсійні кошти, накопичені за трудове життя, будуть переходити у спадок. Добре, якщо у людини нарешті зʼявиться можливість мати альтернативні джерела отримання пенсійних виплат, — зазначила Міністр соціальної політики Марина Лазебна

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм