Шмигаль розповів, чи можна буде в Україні отримати «паспорт вакцинації» від COVID-19

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов у лютому заявляв, що Україна може ввести так звані паспорти вакцинації для відновлення міжнародних поїздок.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, як в майбутньому українці зможуть отримувати підтвердження, що вони вакциновані від коронавірусу, пише Ратуша з посиланням на Радіо Свобода.

Цифрова система, розроблена Мінцифрою та МОЗ, допоможе в майбутньому всім вакцинованим отримати підтвердження щеплення проти COVID-19 у разі, якщо у світі будуть запроваджені так звані «паспорти вакцинації», – написав Шмигаль у фейсбуці.

ДО ТЕМИ: Всього одна доза: Канада схвалила вакцину від Johnson & Johnson

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн цього тижня заявила, що в березні Європейська комісія оприлюднить пропозицію щодо створення загальноєвропейського паспорту, який засвідчить вакцинацію особи для сприяння подорожам у межах континенту. За словами Ляєн, паспорт буде містити, зокрема, доказ того, що особа була вакцинована, але для запобігання дискримінації у пропуску буде також інша інформація, в тому числі результати останніх тестів на COVID-19 або підтвердження імунітету.

Джерело

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм