Шмигаль: Від сьогодні пенсії для 8 мільйонів українців зростуть на 11%

Пенсії, обчислені залежно від зарплати та стажу, з 1 березня для 8 мільйонів українців зростуть на 11%, у середньому зростання становитиме 300 грн.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Ратуша з посиланням на ЕП.

Вже від завтра (1 березня – ред.) пенсії для восьми мільйонів українців зростуть на 11%. В середньому зростання становитиме 300 грн. Також ми продовжуємо працювати над додатковими механізмами підтримки. Наприклад, минулого року люди віком від 80 років почали отримувати 500 грн щомісячної доплати, а вже цьогоріч додаткові виплати в розмірі 400 грн почнуть отримувати й люди старше 75 років, – написав голова уряду.

ДО ТЕМИ: Франківські пенсіонери “золотого віку” отримають матеріальну допомогу від міста

За його словами, Кабмін також подав законопроєкт, який чітко визначатиме автоматичну індексацію пенсій 1 березня.

Ще одним кроком до справедливої та достойної пенсії в Україні стане запровадження накопичувальної системи, над якою уряд і парламент зараз активно ведуть роботу, – додав Шмигаль.

ДО ТЕМИ: У Франківській благодійній їдальні “Карітас” вдвічі збільшилась кількість відвідувачів. ВІДЕО

Зазначимо, що Кабмін ухвалив рішення про індексацію пенсій на 11% з 1 березня на засіданні 22 лютого.

Розмір пенсії підвищиться в середньому на 308 гривень. Мінімальний розмір підвищення встановлено на рівні 100 гривень, – пояснили у Мінсоцполітики.

Пенсіонерам із тривалим стажем (30 років для жінок та 35 років для чоловіків) мінімальну пенсійну виплату підвищать до 2200 грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм