Через заборгованість ОСББ «Галицький двір» знеструмлять 16 березня

Заборгованість ОСББ “Галицький двір”, яка виникла внаслідок систематичної недоплати, становить понад 68 тис. грн. Крім того, негативна тенденція розрахунків зберігається.

Напередодні ТОВ «Прикарпатенерготрейд» підписав договір про реструктуризацію боргу з головою ОСББ. Завдяки цьому вдалось уникнути вимкнення електроенергії, запланованого на 2 березня, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу підприємства.

Відповідно до договору споживач мав чітко дотримуватись графіка погашення заборгованості і заплатити першу частину коштів до 5 березня. Проте станом на 10 березня, на жаль, не здійснено жодної оплати. Як наслідок, об’єкт буде знеструмлено 16 березня і споживач вже отримав про це попередження.

ДО ТЕМИ: Понад сім тисяч прикарпатців боргують за електроенергію. ВІДЕО

Прикарпатенерготрейд зі свого боку йшов на усі можливі кроки, аби уникнути вимкнення. ОСББ перебуває на загальному розрахунку як колективний споживач, тому знеструмлення стосується всіх приміщень, в тому числі житлових. Однак ми змушені діяти в межах чинного законодавства, аби захистити інтереси решти наших клієнтів і забезпечити надійне електропостачання, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що під час карантину діє мораторій на вимкнення населення. Проте, за роз’ясненням Держенергонагляду, він не поширюється на колективних споживачів, які розраховуються за загальним будинковим лічильником.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм