Children are raised hands in classroom.

“Червона зона” у Франківську: батьки школярів самі вирішуватимуть, як навчатимуться діти

Івано-Франківськ за рішенням Державної комісії ТЕБ та НС потрапив з понеділка до “червоної” зони карантину, але Кабінет Міністрів і, зокрема, комісія з надзвичайних ситуацій врахувала пропозиції міських голів і дала можливість працювати дошкільним, позашкільним та іншим закладам навчання.

Про це під час традиційного ефіру повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

Щодо шкіл, я чекаю пропозиції від освітніх закладів, вчителів, батьків, будь ласка, порадьтеся. Законна можливість працювати є. Ми і так планували з наступної п’ятниці зробити дистанційне навчання, коли буде виборча кампанія. Але це питання залишається на розгляд батьківської громади. Також чекаю від Департаменту освіти і науки пропозицій, що робити зі шкільним навчанням, – зазначив мер.

Крім того, громадський транспорт працюватиме у звичному режимі, немає вимоги спецперевезень, проте залишається вимога виключно сидячих місць та маскового режиму. Поїзди також будуть їздити.

ДО ТЕМИ: За добу від COVID-19 одужало 214 прикарпатців, захворіло – 208 

Також зауважив, що усі торговельно-розважальні центри працюватимуть у звичному режимі. Ніякого обмеження бізнесу не буде. Обмеження будуть лише на заходи (не більше 20-ти осіб) та у роботі кінотеатрів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм