Це не жарт: у Франківську впровадять “День тверезості”

Міська влада Франківська розробила програму на 2021-2024 роки, спрямовану на протидію вживання алкоголю та паління неповнолітніми.

Відповідний проєкт рішення зареєстрували 9 листопада та внесли до порядку денного позачергової сесії міської ради, пише Ратуша.

Зокрема, відповідальних за реалізацію програми зобов’язали кожного року проводити концерт відомих артистів, які ведуть тверезий спосіб життя. Також щорічно 3 жовтня відзначати Всесвітній день тверезості і боротьби з алкоголізмом.

Продавцям вручатимуть спеціальні нагрудні значки із надписом «Я не продаю алкоголь і тютюн неповнолітнім» і таблички «Алкоголь і тютюн неповнолітнім не продаємо».

Продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім посилено висвітлюватимуть серед громадськості:

Створення та постійне адміністрування у  відеохостингу «You Tube» каналу для розміщення відзнятих матеріалів  з фактами продажу алкоголю і тютюну неповнолітнім та пропаганди здорового способу життя.

Також організовуватимуть:

– Тематичні відпочинкові просвітницькі вечори для школярів;
– Екскурсії та подорожі;
– Дні здоров’я;
– Спортивні змагання;
– Інтелектуальні конкурси та вікторини.

У школах один з уроків буде присвячений темі «Тверезе життя». Також щотижня проводитимуть зустрічі офіцерів поліції з школярами та їхніми батьками.

Кошти, отримані внаслідок притягнення  до відповідальності за порушення правил вживання й продажу алкогольних та тютюнових виробів спрямувати на  реалізацію заходів Програми,- йдеться в проєкті рішення.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм