ЦВК зареєструвало першого кандидата на вибори у 87 окрузі на Прикарпатті. ФОТО

Під час засідання 3 лютого Центральна виборча комісія зареєструвала першого кандидата у народні депутати на проміжних виборах 28 березня 2021 року в одномандатному виборчому окрузі №87. 

Ним став самовисуванець Ноняк Михайло Васильович, йдеться у повідомленні на офіційному сайті ЦВК.

На своїй сторінці у Фейсбук Михайло Ноняк прокоментував свою реєстрацію та опублікував світлину з посвідченням кандидата.

“Старт взято! Отримав посвідчення за номером 1 кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі 87 на проміжних виборах 28 березня 2021 року.Тепер вперед і тільки до перемоги!Разом з громадами. Плече до плеча”, – йдеться в дописі.

Також, кандидат написав, що боротьба за мандат буде запеклою, брудною і без правил.

За його словами, олігархи не мають наміру відступати, але цього разу все буде не по їхньому плану.

“Мій край не годівниця. А мої земляки гідні самостійно розпоряджатися його ресурсами на благо громади, краю, України. В ім’я гідного майбутнього наших дітей.І їм не потрібні подачки. Буду першим від сьогодні і до перемоги!”, – написав Ноняк.

ДО ТЕМИ: У ЦВК виділили кошти на березневі вибори у Надвірнянському окрузі 

Разом з тим, Комісія відмовила у реєстрації кандидаткою у депутати Ірині Бобровицькій, висунутої «Організацією Українських націоналістів», через відсутність деяких необхідних документів та внесення застави у розмірі 1 гривні.

Ноняк Михайло Васильович народився 24 жовтня 1982 року в селі Манява Богородчанського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх 5 років проживає на території України, освіта вища. Голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій. Безпартійний, проживає у місті Надвірна Івано-Франківської області.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія України призначила на 28 березня 2021 року довибори до Верховної ради на 87 окрузі (Івано-Франківська область). Тамтешній народний депутат Зіновій Андрійович склав мандат, бо став мером міста Надвірна. 

Андрійович написав заяву про складання повноважень у зв’язку з обранням на посаду мера Надвірної Івано-Франківської області. На виборах мера Надвірної Андрійович отримав голоси 62,24% виборців. 

ДО ТЕМИ: Скандальна волонтерка Маруся Звіробій балотуватиметься в нардепи на Прикарпатті

Довідка

Михайло Ноняк народився 24 жовтня 1982 року в селі Манява Богородчанського району Івано-Франківської області. Наразі проживає у Надвірній.

Самовисуванець і колишній заступник міністра доходів та зборів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм