ЦВК зареєструвала двох “двійників” Шевченко в окрузі №87

Центральна виборча комісія на засіданні 2 березня завершила процес реєстрації кандидатів на довиборах депутатів Верховної Ради у двох мажоритарних округах, які пройдуть 28 березня.

Про це йдеться в повідомленні ЦВК, пише Ратуша.

Так, комісія зареєструвала чотирьох останніх кандидатів в окрузі №87 (Івано-Франківська область). Це Іван Макар (партія “Важливий кожен”) і самовисуванці Сергій Сивачук, Олександр Леонідович Шевченко 1974 року народження та Олександр Петрович Шевченко.

Обидва Олександри Шевченки є мешканцями Києва та Київської області та не вказали у своїх деклараціях належних доходів чи заощаджень, що дозволили б їм оплатити заставу у 60 тис. гривень. Також, ймовірно, обидва були членами окружних виборчих комісій на президентських та парламентських виборах у 2019 році, де представляли партії “Свобода” та “Самопоміч”.

Всього в цьому окрузі буде 15 кандидатів:

Перевибори по цьому округу на Івано-Франківщині відбудуться 28 березня у зв’язку з тим, що склав свої повноваження народний депутат 9-го скликання Зіновій Андрійович (“Слуга народу”), якого обрали у парламент 2019 року. На місцевих виборах 2020 року він став мером Надвірної.

Відмовитись від балотування кандидати мають можливість до 15 березня. Результати виборів стануть відомі до 12 квітня включно.

Нагадаємо:

  • 26 січня Комісія затвердила обсяг коштів Державного бюджету України, необхідних на підготовку та проведення проміжних виборів народних депутатів України в ОВО №87
  • Центральна виборча комісія на своєму засіданні 5 лютого сформувала склад окружної виборчої комісії для проведення проміжних виборів народного депутата 28 березня 2021 року на окрузі №87.
  • 19 лютого Центральна виборча комісія зареєструвала довірених осіб кандидатів в депутати Руслана Кошулинського та Марусі Звіробій на проміжних виборах до Верховної Ради України на 87 виборчому окрузі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм