ЦВК встановила відсутність правових підстав для реєстрації Вірастюка нардепом

Центральна виборча комісія встановила відсутність правових підстав для реєстрації Василя Вірастюка народним депутатом по 87 округу (Івано-Франківська область). Рішення прийняли одноголосно.

Трансляція засідання відбувалася на сайті ЦВК, передає РБК-Україна.

За відповідне рішення проголосували 12 членів засідання.

“Враховуючи викладене, ЦВК постановляє встановити відсутність правових підстав для реєстрації Василя Вірастюка народним депутатом згідно поданої ним заяви, зареєстрованій в ЦВК 27 квітня 2021 року”, – зазначив заступник голови ЦВК Віталій Плукар.

Він пояснив, що 1 травня Велика Палата Верховного суду скасувала протокол ЦВК про встановлення результатів виборів в 87 окрузі.

Плукар додав, що “станом на сьогодні, чистого юридичного шляху для виходу з цієї ситуації немає”.

Натомість кандидат у народні депутати України Олександр Шевченко привітав таке рішення. Він висловив сподівання, що ЦВК і надалі діятиме об’єктивно та виключно у рамках закону:

“Відомо, що згідно з протоколами дільничних виборчих комісій, які ми виклали у вільний доступ, Василь Вірастюк набрав на виборах 28 березня на 184 голоси менше, ніж Олександр Шевченко. Проте, як ми вважаємо, під час монопольної «окупації» спецпідрозділами СБУ приміщення Окружної Виборчої Комісії, з документації шести дільниць були викрадені 504 бюлетені за лідера перегонів, що змінило результат волевиявлення виборців округу на користь провладного кандидата”.

Що було раніше:

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм