Хто стане новим губернатором Прикарпаття?

Хто стане новим губернатором Прикарпаття? Питання, не дивлячись на те, що цікавить багатьох – вкрай невдячне для прогнозів.

По-перше, тому що охочих не так і багато. Адже доведеться виконувати вказівки так званої “ЗЕ команди”, яка на Прикарпатті має невелику підтримку.

По-друге: новому очільнику області доведеться налагодити комунікацію між новою обласною радою та адміністрацією. А зробити це буде важко, адже більшість там матимуть “Свобода”, “Європейська Солідарність” і “За майбутнє”.

І по-третє: новим губернатором мусить бути слухняний господарник, покірний менеджер. Можливо навіть людина, яка до тепер ніде не “світилась” і не була на слуху.

Та все ж когось оберуть. Більшість експертів сходяться на думці, що оберуть когось не з місцевих. Швидше за все – це буде “людина Зеленського” з Дніпропетровщини.

Також на цю посаду розглядають і кандидатуру колишнього головного міграційника області Сергія Саїва. Він балотувався в обласну раду від “слуг” і, швидше за все, обрався.

Велику підтримку “на верху” має й перша заступниця ексголови ОДА Марія Савка, яку цінують якраз за її вміння без питань виконувати накази.

Називають і прізвище екс-нардепа Олександра Шевченка, але вірогідність такого варіанту мізерна.

Чому звільнили Федоріва – тепер вже відомо – не сподобались результати місцевих виборів. Особливо на голів ОТГ. Там до влади прийшли хто завгодно, але «не слуги».

То хто стане новим очільником Івано-Франківської ОДА? Вочевидь, відповідь на це питання ми отримаємо вже найближчим часом. Але зрозуміло одне – на Прикарпатті розпочинається новий політичний сезон, який обіцяє бути ну дуже цікавим.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм