“Хочеш сфоткатися, сфоткайся біля сітілайта”: як у Франківську боряться з експлуатацією тварин

Всеукраїнська благодійна організація із захисту тварин “UAnimals” організувала унікальний проєкт для людей, які хочуть мати на пам’ять фото з тваринкою.

Мета проєкту – допомогти їм зробити це гуманно, не експлуатуючи живих створінь, пише Ратуша з посиланням на організацію.

Після численних рейдів і спілкування з активістами з різних міст України, визначили, де саме фотопослуги з тваринами мають найбільший попит та встановили сітілайти з тими тваринами, яких там найчастіше експлуатують: від мавп і поні до голубів і змій.

Уже сьогодні наші сітілайти можна побачити в Києві, Львові, Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Івано-Франківську, Рівному, Сумах, Хмельницькому, Харкові, Черкасах і Чернівцях. Сміливо фотографуйтеся з ними, не експлуатуйте тварин, експлуатуйте наші сітілайти! – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в кінці грудня у Франківську затримали горе-підприємців, які пропонували перехожим фотографуватися з голубами та мавпочкою, незаконно їх експлуатуючи задля заробітку. Жодних дозвільних документів на діяльність вони показати не змогли.

Мапа з розташуванням сітілайтів тут.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм