Хочемо свою громаду: в середу мешканці Боднарова перекриють дорогу через приєднання до Калуської ОТГ

Мешканці села Боднарів, що на Калущині, погрожують знову перекрити дорогу. Селяни не хочуть приєднання до Калуської ОТГ.

Нагадаємо, 11 вересня мешканці села вже перекривали рух транспорту на дорозі Н-10 “Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига”, вимагаючи переглянути питання приєднання їхнього села до Калуської об’єднаної територіальної громади.

За словами місцевої активістки Світлани Турло, з громадою Боднарова рішення про приєднання не обговорювали. Тоді представники Калуської райдержадміністрації обіцяли надати відповідні документи протягом кількох днів, проте до сьогодні жодного рішення боднарівцям так і не показали.

ДО ТЕМИ: Команда «За майбутнє» сприятиме добудові школі у Боднарові. ФОТО

Вчора мешканці громади зібрали віче, на якому вирішили, якщо до 10:00 ранку 23 вересня людям не нададуть відповідних документів, вони знову перекриють дорогу.

Ми не хочемо приєднання до Калуша. Наше село досить велике, є гарна школа, відремонтовані дороги. Ми хочемо створити Боднарівську ОТГ. Тим паче, що сусідні села теж проти приєднання до Калуської ОТГ,- каже пані Світлана.

Ратуша слідкуватиме за розвитком подій.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм