Халаменда залишається у критичному стані: він досі в реанімації РМЛ

В середу, 29 липня, в селі Птича на трасі «Київ-Чоп» у ДТП постраждав 50-річний Ігор Халаменда, водій автомобіля «Mercedes-Benz G 500». Після ДТП Ігоря Халаменду відправили спочатку до Дубнівської райлікарні, а звідти «санавіацією» доправили в Рівне, у центральну міську лікарню.

Його у критичному стані гелікоптером доставили до реанімації районної лікарні.  

За попередніми даними, Бура не врахував швидкості руху та на крутому повороті врізався у відбійник, кілька разів перевернувся і злетів з дороги.

Видання “РадіоТрек” через кілька днів опублікувало інформацію про стан потерпілого.

Стан середній – важкий, але стабільний. Операційного втручання не проводили, але ні до Києва, ні до Івано-Франківська його не забирають. Лікарі борються за його життя

Найімовірніше, як показує історія Бури, він перебував під дією важких наркотиків. Станом на сьогодні інформація про результати цього обстеження – відсутня.

Нагадаємо, в середу, 29 липня, в селі Птича на трасі «Київ-Чоп» у ДТП постраждав 50-річний Ігор Халаменда, водій автомобіля «Mercedes-Benz G 500». Після ДТП Ігоря Халаменду відправили спочатку до Дубнівськоїрайлікарні, а звідти у центральну міську лікарню.

Ця була не перша аварія Халаменда. У 2012 році він здійснив смертельну автопригоду, перебуваючи «під кайфом». Померла жінка, а ще троє – отримали травми. Бура втік з місця злочину та переховувався від правосуддя, але був знайдений правоохоронними органами.

ДО ТЕМИ: Через бюрократію Халаменда досі не повернув три гектари незаконно захопленої землі в Рибному

Його утримували під вартою. Суд визнав екс-депутата Партії Регіонів винним і спочатку присудив йому 3 роки позбавлення волі. Проте згодом суддя Тисменицького районного суду винесла завідомо неправомірне рішення – виправдувальний вирок. Його чомусь звільнили і призначили іспитовий строк на 2 роки.

У 2016 році втікав на своїй автівці від патрульних поліцейських в Івано-Франківську. Тоді він сам зізнався, що їхав зі швидкістю 170 км/год. Після затримання його повезли до наркодиспансеру. Лікарі засвідчили, що Ігор Халаменда перебував під дією кокаїну. Сам чоловік пояснює це тим, що вживав лікарські засоби.

У 2017 році кримінальний авторитет Бура брав участь у розбірках, які закінчились стріляниною в центрі Франківська, де знаходиться «PasageGartenberg».

У 2007 році, коли він був депутатом міськради, його обстріляли на тому ж броньованому “Мерседесі”. Згодом він заліковував свої поранення у Ізраїлі.

Наприкінці 2000-х років кримінальний елемент Бура захопив понад 3 гектари державної землі у селі Рибне, поруч з Івано-Франківськом. В лютому 2020 року суд розглянув позов першого заступника прокурора області та зобов’язав Халаменду повернути державний ліс у власність лісгоспу.

Під час Революції Гідності Халаменда активно підтримував Антимайдан. Вербував так званих тітушок, організовував погрози та побиття активістів Євромайдану. 

Халаменда досі у критичному стані: він залишається в реанімації Рівненської міської лікарні

Халаменда досі у критичному стані: він залишається в реанімації Рівненської міської лікарніФранківський кримінальний елемент Ігор Халаменда, більш відомий як бандит Бура, досі перебуває у важкому стані після нещодавнього ДТП. Кілька днів тому його у критичному стані доставили до реанімації найближчої районної лікарні, а звідти доправили у центральну міську лікарню Рівного.За попередніми даними, Бура не врахував швидкості руху та на крутому повороті врізався у відбійник, кілька разів перевернувся і злетів з дороги. Видання “РадіоТрек” через кілька днів опублікувало інформацію про стан потерпілого.“Стан середній – важкий, але стабільний. Операційного втручання не проводили, але ні до Києва, ні до Івано-Франківська його не забирають. Лікарі борються за його життя”, – повідомило видання “РадіоТрек”.Найімовірніше, як показує історія Бури, він перебував під дією важких наркотиків. Станом на сьогодні інформація про результати цього обстеження – відсутня. Нагадаємо, в середу, 29 липня, в селі Птича на трасі «Київ-Чоп» у ДТП постраждав 50-річний Ігор Халаменда, водій автомобіля «Mercedes-Benz G 500». Після ДТП Ігоря Халаменду відправили спочатку до Дубнівськоїрайлікарні, а звідти у центральну міську лікарню.Ця була не перша аварія Халаменда. У 2012 році він здійснив смертельну автопригоду, перебуваючи «під кайфом». Померла жінка, а ще троє – отримали травми. Бура втік з місця злочину та переховувався від правосуддя, але був знайдений правоохоронними органами. Його утримували під вартою. Суд визнав екс-депутата Партії Регіонів винним і спочатку присудив йому 3 роки позбавлення волі. Проте згодом суддя Тисменицького районного суду винесла завідомо неправомірне рішення – виправдувальний вирок. Його чомусь звільнили і призначили іспитовий строк на 2 роки.У 2016 році втікав на своїй автівці від патрульних поліцейських в Івано-Франківську. Тоді він сам зізнався, що їхав зі швидкістю 170 км/год. Після затримання його повезли до наркодиспансеру. Лікарі засвідчили, що Ігор Халаменда перебував під дією кокаїну. Сам чоловік пояснює це тим, що вживав лікарські засоби.У 2017 році кримінальний авторитет Бура брав участь у розбірках, які закінчились стріляниною в центрі Франківська, де знаходиться «PasageGartenberg».У 2007 році, коли він був депутатом міськради, його обстріляли на тому ж броньованому "Мерседесі". Згодом він заліковував свої поранення у Ізраїлі.Наприкінці 2000-х років кримінальний елемент Бура захопив понад 3 гектари державної землі у селі Рибне, поруч з Івано-Франківськом. В лютому 2020 року суд розглянув позов першого заступника прокурора області та зобов’язав Халаменду повернути державний ліс у власність лісгоспу. Під час Революції Гідності Халаменда активно підтримував Антимайдан. Вербував так званих тітушок, організовував погрози та побиття активістів Євромайдану.

Опубліковано Франківськ Сьогодні Четвер, 6 серпня 2020 р.

Ми продовжуємо слідкувати за ходом подій. Про деталі інформуватимемо згодом.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм