Футбольний бандитизм. Екс-арбітр ФІФА вимагає звільнення судді матчу “Прикарпаття”-“Інгулець”

Ситуація, яка трапилася на матчі, не повинна бути типовою в українському футболі.
Ситуація, яка трапилася на матчі, не повинна бути типовою в українському футболі.

Комітет арбітрів повинен повністю вилучити зі списків арбітрів Івана Боднара, який судив матч між МФК “Прикарпаття” і командою “Інгулець”.

Таку думку про результати гри кореспондентам Суспільного висловив екс-арбітр ФІФА, франківець Мирослав Ступар, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ: «Вся Україна бачила, як вбивають футбол»: Ковалюк про матч з «Інгульцем»

Він каже, що ситуація, яка трапилася на матчі, не повинна бути типовою в українському футболі і назвати її інакше, аніж “футбольний бандитизм” чи “футбольне свавілля” не можна.

“Такі речі у практиці нашого українського футболу вперше. Я побачив президента Професіональної футбольної ліги України Сергія Макарова, який був на грі і дивився на це свавілля. Яке рішення сьогодні повинен прийняти комітет арбітрів? Іншого рішення, як вилучити із списків цього арбітра, а не просто дискваліфікувати на якийсь певний термін, немає. Тому що упередженість, яку проявив Іван Боднар, повинна бути адекватно покарана, якщо його, власне, відлучать від арбітражу”, – каже екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар.

Нагадаємо, в поєдинку 24-го туру Першої ліги Інгулець мінімально обіграв Прикарпаття завдяки скандальному пенальті, який призначив Іван Бондар на останній компенсованій хвилині – гравець господарів перечепився через власну ногу та впав у штрафному майданчику суперника.

Згодом Комітет арбітрів визнав, що Іван Бондар припустився 2-х грубих помилок.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм