Франківчан запрошують долучитися до боротьби з продажем наркотиків у Telegram

Деякі канали у своїй назві уже несуть зашифрований зміст того, що там реалізовується.
Деякі канали у своїй назві уже несуть зашифрований зміст того, що там реалізовується.

В Івано-Франківську борються з онлайн дилерами, які продають наркотики у Telegram-каналах.

На фасадах будинків міста з’являються адреси груп, де можна придбати психотропні речовини, пише Ратуша з посиланням на телеканал Третя Студія.

Як розповідають у Департаменті молодіжної політики та спорту в Івано-Франківській області, все частіше ці надписи залишають в межах освітніх закладів яскравими фарбами. Найбільше на них реагують підлітки.

Ми комунікуємо із правоохоронними органами, бо розуміємо, що проблема справді важлива. Вона торкається наших дітей і молоді, треба вживати якісь дії, – зазначив заступник директора Департаменту молодіжної політики та спорту Назарій Куземка.

Для того, щоб знешкодити надписи, місцеві активісти зафарбовують рекламу наркотиків повістю або частково, так, щоб втрачався зміст.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: В Калуші група осіб розповсюджувала наркотики через Телеграм. ФОТО

Найбільш поширені вони у центрі міста, зокрема на фасадах будівель на площах Шептицького та Міцкевича.

Деякі канали у своїй назві уже несуть зашифрований зміст того, що там реалізовується. Усі вони зазвичай починаються з собачки – @. Далі йде назва телеграм-каналу, а в кінці є вставочки, наприклад, “амф”, що, власне, означає амфетамін. За такими надписами не важко здогадатися, продаж чого там здійснюється, – прокоментував Назарій Куземка.

Департамент молодіжної політики та спорту пропонує франківцям долучитися до боротьби з продажем наркотиків та при виявленні таких надписів самостійно зафарбовувати їх.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм