Франківчанка виборола золото на чемпіонаті України з веслування. ФОТО

Дівчина отримала дві золоті і одну бронзову медаль.
Дівчина отримала дві золоті і одну бронзову медаль.

На особистому чемпіонаті України пам’яті В’ячеслава Сорокіна з веслування на байдарках і каное вихованка івано-франківського спортклубу “Альбатрос” Ольга Крикун виборола три медалі.

Про перемогу своєї підопічної розповів викладач Школи вищої спортивної майстерності, старший тренер збірної команди України серед юніорів Микола Періг, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Прикарпатські спортсмени знову вийшли на страйк. ФОТО/ВІДЕО

Ольга Крикун виграла дві золоті медалі у категорії “каное-четвірка класу “мікс” та на дистанції один кілометр – у “каное-двійці”. Також спортсменка виборола третє місце у “каное-двійці” на дистанції 500 метрів.

Наша збірна області не може конкурувати з іншими областями. З нашої області виїжджають по двоє-троє спортсменів. Від інших областей – по 40-50 людей. Тому ми не можемо “закривати” програму по максимуму, щоб можна було конкурувати на рівні з іншими областями, щоби боротися за місця командні, – розповів Микола Періг.

За словами тренера, у зв’язку з карантином підготовка була нецілеспрямована. Тоді, як в інших областях тренувалися під час карантину, у нашій – заборонили.

Не вистачає фінансування. Як ми можемо конкурувати, якщо не можемо втримати спортсменів, дорослих? – зазначив пан Микола.

Загалом спортсмени-веслувальники беруть участь в одному виді програми жіночого каное та на двох-трьох дистанціях чоловічого. При тому, що в програмі чемпіонату існує більше 40-ка видів цього виду спорту.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм