Франківці встановлювали рекорд з підіймання гирі у крижаній воді. ФОТО

19 січня франківці встановили черговий рекорд – підіймали гирю у крижаній воді. Такий рекорд є першим в Україні. Рекорд встановлювали у Бистриці під мостом між Лисцем та Драгомирчанами.

На рекорд зареєструвалися понад 20 учасників – чоловіки. Хоча жінкам також пропонували брати участь. Хлопці піднімали гирю вагою у 16 кілограмів, пише Ратуша з посиланням на Галку.

Умови рекорду такі: людина занурюється, потім заходить у воду по пояс і відтоді засікається час – одна хвилина. Людина має підняти гирю якнайбільше разів.

Головний суддя встановлення рекорду Назар Павлів додає, хто найбільше підніме, той і переможець. А для встановлення Всеукраїнського рекорду порахують кількість разів підняття гирі всіма учасниками. На початку дійства отець провів освячення води.

Представник патрульної поліції Івано-Франківської області Олександр Печенніков підняв гирю 59 разів за одну хвилину – це рекордна кількість.

“Поліція підтримує здоровий спосіб життя. Підіймати на швидкість спробував вперше. Дуже давно займався, коли ще працював пожежником і проводили різноманітні змагання. Силові вже не ті, але все ж щось виходить. За своє життя на Водохреща купався два рази”, – розповів чоловік.

Разом всі учасники, а їх було 19, підняли гирю 695 разів. Цей результат відправлять представникам Книги Рекордів, адже через карантин ті не змогли приїхати.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм