Франківців запрошують долучитися до благодійного забігу, щоб допомогти онкохворій жінці

В Івано-Франківську Лікувально-діагностичний центр “Мед-Атлант” організовує благодійний забіг «A step for life-крок до життя”, щоб допомогти онкохворій пацієнтці – Зварич Р. Б.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці організаторів, пише Ратуша.

Це не спортивні змагання, це бажання кожного з нас зробити крок на зустріч здорового майбутнього, крок який стане початком нового моменту в житті, крок віри в себе…для кожного це свій новий початок, а для Зварич Р. Б. мами, яка хвора на страшний діагноз рак – це наш крок за життя! – йдеться у повідомленні.

Дистанції:

  • не біжу, але допомагаю (ви можете підтримати наших учасників);
  • Baby-500 м (для матусь з дітками);
  • Перші кроки-1 км (міні ранкова прогулянка);
  • Невпинна (ий)-3 км (ми знаємо ти зможеш);
  • Геройська-5 км (назва говорить сама за себе).

Забіг відбудеться в суботу, 24 жовтня, о 7:45 год на міському озері (де колись була сцена). Учасників зустрінуть працівники «Мед-Атланту» із теплим чаєм, медом та печеням.

Особистий благодійний внесок 100 грн, це сума за кожного учасника, яка буде перерахована онкохворій пацієнтці Зварич Р. Б з діагнозом: Cr-лівої молочної залози. Т3N3M0 (стадія ІІІс), стан після комплексного лікування, МТС ураження шкіри грудної клітки., легень. Кл.гр.ІІ. Реєстрація обов’язкова .

Зареєструватися можна за посиланням https://www.facebook.com/medatlantif/

P.S. Якщо ви не маєте можливості в цей день долучитися до нас, а бажанням прагнете допомогти, залишаємо номер карти пацієнтки Зварич Р. Б. 4149499144579610, – зазначили організатори.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм