Франківськ — найменш забруднене місто серед усіх регіонів України

Попри кризу, яка охопила весь світ, Івано-Франківськ продовжує економічно розвиватися.

Про це під час оперативної наради повідомила начальниця управління економічного та інтеграційного розвитку Надія Кромкач, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ: Річки Прикарпаття – в переліку найчистіших в Україні

За її словами, проаналізувавши 36 показників, визначили, що Івано-Франківськ займає лідерські місця за кількома показниками.

Наше місто найменш забруднене. Для прикладу, кількість шкідливих викидів у Рівному майже вдесятеро більша, ніж у Франківську. Також місто не втрачає лідерських позицій по введенню в експлуатацію житла і значно випереджає інші обласні центри, – розповіла Надія Кромкач.

Івано-Франківськ посідає перше місце за сприятливий бізнес-клімат, про що свідчить кількість малих підприємств на 10 тисяч наявного населення та друге місце за обсягом капітальних інвестицій на одну особу.

ДО ТЕМИ: «Потрапивши сюди, я полюбила це чарівне місто!»: яким бачать Франківськ іноземці

До бюджету міста за 8 місяців надійшло 771 мільйон гривень податку. І третє місце Івано-Франківськ займає за розміром середньомісячної заробітної плати штатних працівників (9 тисяч гривень).

На жаль, погіршилися показники природного приросту чисельності населення, вперше, відколи почали проводити такий аналіз. Така ситуація спостерігається в усіх обласних центрах. Зате у місті найнижчий коефіцієнт злочинності серед обласних центрів Україні, – додала Кромкач.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм