“Франківськ не має поняття, що таке здорова конкуренція”: Саша Пустовіт про власний салон краси і бізнес. ФОТО/ВІДЕО

Майже рік тому іванофранківська блогерка Саша Пустовіт відкрила свій власний салон «Stories».

У інтерв‘ю популярному YouTube-каналу «TOP» блогерка розповіла звідки виникла така ідея та чи окупився бізнес, пише Ратуша.

Зі слів Саші, все почалось з того, що вона навчалась на зубного техніка і мала велику любов до краси, адже ця професія вимагала творчого підходу.

Зубний технік – дуже творча професія. Ти такий митець-скульптор, і це дуже прикольно, – каже блогерка. – Десь на 3-4 курсі університету зрозуміла, що це більше не моє. Стоматологія мені не зайшла, це було не те, що я очікувала. Не така це вже прикольна і солодка професія. А я от люблю красу!

На той час Пустовіт для співпраці запрошувати у різні салони краси України. За її словами, відвідала вона понад 100 салонів у Львові, Києва та Одесі і зробила висновок що їй у них подобається, а що – ні.

Я завжди себе ставлю на місце клієнта. Я заходжу у свій салон і кажу: «Дівки, чого коврик криво стоїть?». Завжди все роблю під себе, щоб я, як блогер зайшла і сказала: тут прикольно. Якщо класно надаєш послуги – люди завжди будуть. Якби було реально погано – другий раз ніхто б не прийшов, – запевняє Саша.

ДО ТЕМИ: У франківської блогерки вкрали фари з нового автомобіля. ФОТО/ВІДЕО

До конкурентів блогерка ставиться мирно, однак каже, що ще до відкриття всі її почали хейтити.

Франківськ взагалі не має поняття, що таке здорова конкуренція. Замість того, щоб дружити, допомагати… Я б з усіма дружила, усім б щось радила, всіх би запросила на відкриття, але мене ще до відкриття всі почали хейтити. Але одна власниця салону переказала мені, що дуже мене поважає, бо я задала планку у Франківську, – каже Пустовіт.

Олександра також розповіла, що її бізнес окупився повністю:

Я відбила вже все повністю за 9 місяців. Приміщення і ремонт. Мама каже: «Не говори про гроші, бо прийдуть і обкрадуть тебе».

ДО ТЕМИ: Монатік, Горбунов та багато алкоголю: як франківська блогерка відсвяткувала 18-річчя. ФОТО/ВІДЕО

Планами на майбутнє Олександра не ділиться. Каже, що життя дуже непередбачуване, тому поки тільки хоче відкрити візу в Англію та Австралію, щоб побачити кенгуру.

Втім, нагадаємо, незабаром блогерка відкриє у Івано-Франківську власну клініку естетичної медицини.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм