Франківські медики отримали нові автомобілі швидкої допомоги для боротьби з COVID-19. ФОТО

Івано-Франківський центр екстреної медичної допомоги отримав 7 нових “швидких” типу В для перевезення хворих на COVID-19. Автомобілі передав провідний український виробник спеціального транспорту такого типу  – ТОВ “Автоспецпром”.

Машини вироблені на базі Peugeot Boxer з потужним дизельним двигуном стандарту EURO-6 й обладнані всім необхідним для надання якісної медичної допомоги й транспортування до лікарень пацієнтів з важкою формою перебігу Covid-19, пише Ратуша.

Зокрема, на “борту” автомобілів встановлені системи дихальної підтримки та подачі кисню, аспіратори, небулайзери тощо. Медичне обладнання, облаштування салону й технічні характеристики автомобілів повністю відповідають стандарту ДСТУ 7032.

З моменту укладення угоди між нашою компанією та КНП “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицині катастроф Івано-Франківської обласної ради” і до передачі замовнику “швидких” минуло близько двох тижнів, – зазначив заступник директора ТОВ “Автоспецпром” Кирило Коморкін. – В умовах пандемії Covid-19 важливий кожен день, і спрощена процедура закупівлі дозволила заощадити час у процесі комплектування станцій швидкої допомоги. При цьому Івано-Франківська влада також зекономила бюджетні кошти, оскільки ми запропонували ціну, що не перевищує середню вартість, ба навіть є нижчою, ніж в аналогічних замовленнях під час відкритих аукціонів на платформі Prozorrо.

Довідка

ТОВ “Автоспецпром” розпочало свою діяльність у 2012 році й сьогодні є провідним виробником автомобілів екстреної (швидкої) допомоги у країні. Наразі компанія є головним постачальником такого автотранспорту для державних і приватних медичних установ України.

Автомобілі швидкої допомоги виробляються в типах А1, А2, В і С на шасі Citroën, Peugeot і Mercedes у повній відповідності до ДСТУ 7032, який, своєю чергою, відповідає європейському стандарту DIN EN 1789. Контроль якості продукції ведеться відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (Менеджмент якості для медичних приладів).

У 2019 році підприємство випустило понад 700 автомобілів швидкої допомоги всіх типів.

У квітні та травні 2020 року другий найбільший автовиробник Європи PSA Groupe і ТОВ “Автоспецпром” разом реалізували кампанію з надання допомоги Міністерству охорони здоров’я України та регіональним медичним закладам у підтриманні належного технічного стану “швидких” брендів Peugeot і Citroën. Спільно компанії відремонтували 100 “швидких”.

Groupe PSA (Peugeot Société Anonyme) – французька автомобілебудівна компанія. Це другий за величиною виробник автомобілів у Європі і власник таких брендів як Citroën, Peugeot, Opel, Vauxhall і DS Automobiles.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм