Франківські медики замовили 15 дефібриляторів у сумнівної постачальниці

Івано-Франківський обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 21 вересня замовив 15 дефібриляторів-моніторів за 1,8 млн грн.

Товар поставить підприємиця Олександра Іванишин протягом п’яти днів після підтвердження замовлення, пише Ратуша з посиланням на Наші гроші. Львів.

Медики отримають дефібрилятори-монітори ДКІ-Н-10 «Аксіон-Бел» білоруського виробництва ВАТ «Концерн «Аксіон». Один такий пристрій коштує 120 тис. грн. Ціна на товар збігається з ринковою − офіційний імпортер «Біомед» продає базову комплектацію таких дефібриляторів-моніторів по 125 тис. грн.

ДО ТЕМИ: Гроші на COVID-19: хто поділив бюджет на подолання пандемії в Івано-Франківській області

Дефібрилятор-монітор дозволяє спостерігати та реєструвати електрокардіографію, вимірювати чистоту серцевих скорочень та швидко реагувати на зміни в стані пацієнта, – йдеться у повідомленні.

Закупівлю провели за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

ДО ТЕМИ: Калуська районна рада увійшла в ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19

Постачальниця дефібриляторів-моніторів для «швидкої» Олександра Іванишин зареєстрована в Івано-Франківську, державні замовлення почала отримувати з лютого 2020 року. Відтоді Іванишин підписала 18 контрактів на 700 тис. грн, не враховуючи поточної угоди.

За даними реєстру підприємців, Олександра Іванишин прописана у одній квартирі з Ігорем Іванишиним, який неодноразово фігурував у матеріалах «Наші гроші. Львів». Олександра Іванишин відмовилася коментувати їхній зв’язок.

Ігор Іванишин володіє ПП «Глорія-ІВ» − одним із найбільших постачальників товарів за спрощеною «ковідною» процедурою у Івано-Франківській області. Підприємство фігурує в кримінальному провадженні, а самого Іванишина як директора фірми обвинувачують в шахрайстві. Слідчі підозрюють його у завищенні цін та привласненні бюджетних коштів під час закупівлі медичних матеріалів три роки тому у змові з посадовими особами Івано-Франківської ОДА.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм