Франківські лісівники приєднаються до акції «Мільйон дерев за добу»

17 жовтня в Україні відбудеться всеукраїнська акція «Мільйон дерев за добу».

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Проєкт має на меті привернути увагу до проблем екології, природи, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців. Також акція має привернути увагу суспільства до щоденної праці лісових господарств, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: Прикарпатці сплатили майже 40 мільйонів гривень за користування лісом

Для проведення заходу Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України спільно з Благодійною організацією «Озеленення України» підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи із висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Лісівники Прикарпаття також візьмуть участь в акції та запрошують приєднатися усіх бажаючих. Акція відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних обмежень та вимог, – зазначили у повідомленні.

Відповідальний за проведення акції в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства головний спеціаліст Демус Ігор.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм