Франківські депутати просять уряд виділити кошти для погашення боргу за тепло

Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Президента, Голови Верховної Ради України, Прем`єр-міністра втрутитися в ситуацію, що склалася у галузі теплопостачання.

У зверненні йшлося про те, що величезні борги виробників теплової енергії перед «Нафтогазом» за спожитий природний газ, заборгованість за інші енергоносії та складові собівартості, наявність не компенсованої державою різниці в тарифах, великі борги споживачів за отримані послуги, відсутність обігових коштів та вкрай незадовільний технічний стан галузі – це все може привести до “зриву” підготовки до нового опалювального сезону, пише Ратуша.

Вважаємо, що це – результат ухвалення державою незбалансованих, деструктивних рішень щодо теплоенергетики та тарифоутворення. Тому просимо передбачити кошти підприємствам теплоенергетики для погашення заборгованості у різниці в тарифах, щоб ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» могла продовжувати роботу.

А також продовжити дію Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, що дасть можливість своєчасно розпочати опалювальний сезон 2021-2022 р.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм