Франківські депутати просять у Зеленського коштів для подолання наслідків стихії

Депутати просять грошей у Президента та Прем`єр-міністра.
Депутати просять грошей у Президента та Прем`єр-міністра.

Депутати Івано-Франківської міської ради просять у Президента та Прем`єр-міністра України виділити кошти для подолання наслідків стихії на території Івано-Франківської ОТГ.

Відповідне звернення сьогодні було прийнято на позачерговій сесії міської ради, інформує Ратуша.

«Різкий підйом рівня води через сильні дощі призвів до масштабних підтоплень житлових будинків та сільськогосподарських угідь на території Івано-Франківської ОТГ. Завдано значних матеріальних збитків об’єктам дорожнього, водного, комунального господарства та населенню», – йдеться у зверненні.

За словами народних обранців, цьогоріч бюджети органів місцевого самоврядування зазнали негативного впливу від пандемії коронавірусного захворювання та карантинних заходів і в бюджеті утворилася дірка.

«Після того, як Івано-Франківська ОТГ ще не встигла оговтатись від першої хвилі пандемії, ми зіткнулися із надзвичайним стихійним лихом. Тому просимо виділити кошти необхідні для подолання наслідків масштабних паводків та підтоплень», – говориться у зверненні депутатів.

Читайте до теми: Уряд виділив майже пів мільярда постраждалим від повені на Прикарпатті: хто і скільки отримає.

Довідка:

Усього в Івано-Франківській ОТГ внаслідок стихії підтоплено 250 присадибних ділянок, 194 га сільськогосподарських угідь, 139 житлових будинків, понад 100 господарських будівель. Розмито 32,45 км берегів річок Бистриці Надвірнянської та Бистриці Солотвинської (в м. Івано-Франківську, с. Вовчинці, с. Опришівці, с. Черніїв). Пошкоджено 970 м. дамб та 3,1 км. берегоукріплень. Пошкоджено 11,4 км. автомобільних доріг. Найбільше від підтоплень у місті постраждав мікрорайон Пасічна, а в Івано-Франківській ОТГ – село Підпечери.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм