Франківських школярів запрошують на безкоштовні курси з робототехніки. ВІДЕО

У дитячій 3D-лаболаторії дітей навчають фрезеруванню, друку, розробці моделей та прототипів пристроїв.

Дитяча 3D-лаболаторія діє на базі міського центру науково-технічної творчості і вже два роки збирає учнів, які хочуть опанувати основи робототехніки, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

За словами керівників, цього річ для учнів підготували особливу програму. На курсах створюватимуть не лише звичайні вироби, але й можуть своєю працею допомогти медикам.

Діти матимуть можливість розвивати свою технічну творчість, створювати самотужки 3D-моделі, друкувати їх на 3D-принтері, але у зв’язку з пандемією також навчатимуться робити різні засоби захисту для медиків, – каже керівник Олексій Трелевський.

ДО ТЕМИ: Канікули скасовуються: на період виборів франківські школярі навчатимуться дистанційно

Зі школярами тут працюють спеціалісти, які з 3D-технологіями тут давно на «ти». Для роботи в школі використовують безпечні та екологічно чисті матеріали. Окремі з них створені на основі кукурудзяного борошна.

На початку навчання для школярів проходитимуть інструктажі по техніці безпеки, тому що в таких машинах є нагріваючі рухомі елементи. Відповідно діти вчаться правильно поводитись з механікою. А вже після цього вже навчаємо працювати з апаратурою, – розповідає автор проєкту Юрій Іщук.

3D-гуртки абсолютно безкоштовні. Для того, щоб навчання було ефективним, викладачі набирають три групи по 15 людей. Курси триватимуть увесь рік.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм