Франківський ЦНАП святкує 10 років. ФОТО

Сьогодні, 6 жовтня, виповнюється 10 років, як в Івано-Франківську почав працювати один з перших ЦНАПів в Україні.

За цей час, тут надано понад 600 тис. адміністративних послуг, видано 40 тис. закордонних паспортів та 7 тис. ID паспортів. Крім того, перелік послуг, які надаються центрами збільшилися до 300.

Стало більше і територіальних підрозділів та віддалених місць роботи. Зараз їх 11. Також з’явилися електронні сервіси та мобільний адміністратор, стали доступними видача посвідчення водія та реєстрація авто.

Міський голова Руслан Марцінків привітав працівників ЦНАПу і відвідувачів з святом та вручив 10 клієнтам подарунки від міського голови.

«Наш ЦНАП визнаний один з кращих в Україні, про що свідчать відзнаки і нагороди та позитивні відгуки клієнтів. За цих 10 років ми вчилися, змінювалися, змінювалося і законодавство. Кількість послуг, що надаються збільшилася. Збільшилася і кількість підрозділів. Але незмінне залишилося одне – послуги тут надаються вчасно та якісно. Дякую команді ЦНАПу та керівнику Богдану Пителю за щоденну роботу та розвиток системи надання адмінпослуг», – зазначив Руслан Марцінків.

А керівник ЦНАПу Богдан Питель підсумував: «Франківськ виріс, а з ним виріс ЦНАП».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм