Франківський центр швидкої допомоги замовив ще 9 “швидких” за 15,3 млн грн

Івано-Франківський «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» купив 9 автомобілів швидкої допомоги на 15,3 млн грн. Постачальником стане ТОВ «Автоспецпром».

Вартість одного авто становитиме 1,7 млн грн, пише Ратуша з посиланням на Наші гроші. Львів.

Це будуть швидкі на базі позашляховика Toyota Land Cruiser Prado. Як пояснив заступник директора центру з економічних питань Ярослав Тимчук, ці автомобілі призначені для використання в гірських та передгірських районах області, оскільки відрізняються кращою прохідністю. Їх планують розподілити по районних центрах екстреної медичної допомоги.

ДО ТЕМИ: Франківський центр швидкої допомоги отримає 20 «швидких» за 47 млн грн 

Комплектація такого авто включає також ноші для транспортування, електрокардіограф, аспіратори, дихальні мішки та кисневий балон, – йдеться у повідомленні.

Закупівлю провели за спрощеною процедурою звітування для подолання пандемії коронавірусної інфекції COVID-19

Автопарк швидких

Це не єдине замовлення швидких від Івано-Франківського центру. У вересні 2020 року установа вже закуповувала автомобілі швидкої медичної допомоги у ТОВ «Автоспецпром». Тоді придбали 7 автомобілів Peugeot Boxer типу B за 13,7 млн грн, тобто по 1,96 млн грн за одиницю.

Ще одне замовлення швидких центр зробив нещодавно, на початку лютого 2021-го. Тоді придбали ще 20 автомобілів швидкої допомоги на загальну суму 47 млн грн (2,35 млн грн за авто). Це повноприводні автомобілі на базі Citroen Jumper, типу В.

Як розповів Ярослав Тимчук, центр вже отримав «вересневу» партію швидких і очікує на поставку за іншим тендером. Постачальником в цих закупівлях також було ТОВ «Автоспецпром».

Держпідприємство «Медзакупівлі» нещодавно придбало спецавтомобілі за нижчими, ніж раніше цінами. Державне підприємство знизило ціни завдяки зміні технічних вимог до «швидких» у тендері на 728 млн грн. Своєю чергою компанія «Автоспецпром», пояснювала таку ціну великим обсягом замовлення — 250 автівок.

Про постачальника

Компанія «Автоспецпром» належить до групи компаній братів Фісталь, основним напрямком якої є виробництво та продаж медичних товарів під торговою маркою «ТМ Medicare».

Фірму зареєстровано у селі Петропавлівська Борщагівка Київського району і є однією з найбільших постачальників автомобілів для лікарень. У 2020 році компанія отримала держзамовлень на 1,8 млрд грн, а з початку 2021-го вже 15 контрактів на 633 млн грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм