Франківський центр зайнятості проводить відбір освітніх закладів для профнавчання безробітних. ВІДЕО

Івано-Франківський центр зайнятості проводить відбір освітніх закладів для профнавчання безробітних. Загалом у переліку – майже 2 десятки спеціальностей, які можна буде опанувати у процесі навчання.

Сьогодні заявки отримали від вищого професійного училища №21 та Центру професійно-технічного освіти №1, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Серед переліку спеціальностей: водій тролейбуса, кухар, кравець, електрогазозварник, машиніст та низка інших. Щоправда у зв’язку з пандемією кількість навчальних курсів доводиться проводити онлайн.

Кожне навчання проходить у три етапи: теоретичне, виробниче і виробнича практика. Теоретичне навчання ми практикували у дистанційній формі, а виробничу практику люди проходять на місцях, – розповіла начальниця відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Світлана Боднар.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті 13,5 тисяч осіб – безробітні

У лютому центр зайнятості розпочав курс навчання для покоївок, при чому самі роботодавці беруть участь у освітньому процесі, адже прагнуть якомога краще підготувати майбутніх працівників. А ще готова одразу після завершення курсу оформлювати людей на роботу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм