Франківський художник розписує іконостас храму в Бразилії. ФОТО/ВІДЕО

Мер бразильського міста Куритиба Рафаель Грека відвідав українську церкву Носса Сеньора Аучільадора, іконостас якої розписує український художник Святослав Владика.

За його словами, він вирішив відвідати церкву у день народження великого майстра Відродження Леонардо Да Вінчі (569 років). Ця дата присвячена мистецтву та художникам, пише Ратуша з посиланням на Укрінформ.

Рафаель Грека
Святослав Владика

Рафаель Грека нагадав слова Бернард Шоу, який сказав, що «дзеркало використовують, щоб побачити своє обличчя, а мистецтво для того, щоб побачити свою душу».

Тож я вирішив відвідати українського художника Святослава Владику, який малює в Куритибі. У своїй творчості він розкриває душу свого народу, – написав він.

ДОВІДКА: Святослав Владика – український митець, громадський діяч, магістр сакрального мистецтва, лауреат Державної Премії України в галузі архітектури. Народився в Івано-Франківську. Голова та засновник Асоціації Сакрального Мистецтва. Він також створив та залишив муніципалітету Куритиби портрети Тараса Шевченка й Олени Колодій.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм