Франківський “Ураган” вдруге поспіль здобув Кубок України з футзалу

За підсумком двох екстра-таймів і все вирішитись у серії пенальті.

20 серпня футболісти клубу “Ураган” з Івано-Франківська зіграли фінальний матч з київським клубом “ХІТ”, в якому здобули перемогу.

Про це повідомляє пресслужба футбольного клубу, пише Ратуша.

Зустріч більш активно розпочали кияни – спочатку Кардаш зумів відвести загрозу від власних воріт після удару Жука, а згодом Шеремета підстрахував власного голкіпера після пострілу у виконанні Ігоря Борсука.

“Дракони” відповіли не менш гостро – Фаренюк перевірив на міцність Сухова, який діяв безпомилково.

ДО ТЕМИ: “Ураган” організував фан-зону для перегляду матчів Фіналу чотирьох Кубка України

Втім, першими вдалось відзначитись номінальним гостям. Це той же всюдисущий Жук встиг першим на добиванні – 0:1. Після пропущеного м’яча наставник “драконів” одразу ж взяв тайм-аут і внесені корективи дали свої плоди за шість хвилин.

Міні-шедевр на двох створили Лебідь та Абакшин – перший потужно прострілив, а другий п’ятою відправив “круглого” під поперечку. Ефектно, а головне ефективно – 1:1. Більше голів у першому таймі вболівальники біля екранів телевізорів не побачили.

Не побачили і в другій двадцятихвилинці, але нагод в обох суперників більш ніж вистачало. В дебюті другої половини Микитюк на правах капітана повів за собою “драконів” – спочатку з потужним пострілом Миколи впорався Сухов, а згодом, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, не порозумівся з партнерами і, як наслідок, момент було втрачено.

ДО ТЕМИ: Представники франківської команди “За майбутнє” організовують турнір з міні-футболу

Супершанс відзначитись втратив і Фаренюк, але знову надійно відіграв Сухов. Тож саме завдяки впевненій грі обох голкіперів суперникам довелось визначати сильнішого в екстра-таймі.

В додатковий час фіналісти обмінялися забитими м’ячами. На потужний постріл Лебедя в самісіньку “шістку” кияни відповіли голом у виконанні Жука – 2:2 за підсумком двох екстра-таймів і все мало вирішитись у серії пенальті.

Суперники почергово реалізували свої спроби, аж поки Кардаш не “зачарував” Журбу, змусивши останнього пробити повз, а більярдний постріл Лебедя змусів шаленіти шанувальників “Урагану”, які підтримували комаду в фан-зоні в Івано-Франківську – 5:4, Кубок України повертається до Івано-Франківська!- йдеться у повідомленні.