Франківський суд розглядає справу щодо підозри у хабарі менеджерки “UA:Карпати”

У вівторок, 16 лютого, в Івано-Франківському міському суді відбулось засідання у справі менеджерки філії ПАТ «НСТУ» ІФ РД «Карпати» Наталії Кияницької, яку на початку грудня викрили на вимаганні хабарів від підлеглих.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу суду.

Вивчивши надані клопотання та заслухавши думки сторін, Івано-Франківський міський суд ухвалив призначити дане кримінальне провадження до розгляду по суті.

Під час судового засідання прокурор просив призначити обвинувальний акт, також долучити акт про виклик свідків, накладення арешту на майно та призначити заставу. Сторона захисту також подала клопотання про допит свідків.

ДО ТЕМИ: Посадовців Франківського бюро судмедекспертизи судитимуть за хабарництво. ФОТО

Прокурор попросив обрати запобіжний захід у розмірі в 168 тис. грн. Захист Наталії Кияницької наголосив, що підзахисна виконала усі вимоги, жодних порушень немає і вона співпрацювала зі слідством та попросив стосовно особистого захисту обрати інше зобов’язання.

Суд обрав запобіжний захід у розмірі 168 тис. 160 грн.

Наступне судове засідання по вказаній справі відбудеться 22 лютого 2021 року о 11.30 годині.


Нагадаємо, 1 грудня менеджерку “UA: Карпати” викрили на вимаганні хабарів у підлеглих за призначення щомісячних премій та надбавок до заробітної плати.

Їй оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Згодом Івано-Франківський міський суд призначив обвинуваченій альтернативну міру запобіжного заходу у вигляді грошової застави у розмірі сто сімдесят п’ять тисяч гривень.

З 16 грудня до 1 лютого Наталію Кияницьку відсторонили від роботи без збереження заробітної плати. 

Проте 5 лютого прийняли рішення відсторонити її від роботи до завершення кримінального провадження “зі збереженням посадового окладу”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм