Франківський спорткомплекс “Електрон” орендуватиме київська компанія

Фізкультурно-оздоровчий комплекс “Електрон”, що на вулиці Степана Бандери, 12 А в Івано-Франківську, орендуватиме компанія ТОВ “Скай Оіл”.

Аукціон з продажу прав оренди відбувся 3 березня, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Заявки подали два учасники: ТОВ “М-Центр ЛТД” (Івано-Франківськ) та ТОВ “Скай Оіл” (Київ). Стартова ціна аукціону становила 34 тисячі гривень. Компанія “Скай Оіл” запропонувала більшу суму, ніж суперники – 34 800 гривень – та виграла торги.

ДО ТЕМИ: В Івано-Франківську здають в оренду будівлю “Прикарпаттрансгазу”

За даними, розміщеними на сайті YouControl, ТОВ “Скай Оіл” зареєстрована у Києві та займається оптовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом і схожими продуктами.

Відповідно до умов аукціону, договір оренди передбачений на строк до 31 грудня 2055 року.

Спортивно-оздоровчий комплекс “Електрон” побудували у 1995-му році. Тут тренували молодь і проводили змагання із різних видів спорту. Останні турніри у комплексі відбувалися вісім років тому.

У 2013-му році “Електрон” викупило у держави приватне підприємство. У власність міста “Електрон” перейшов у кінці 2017 року.

Як розповів перший заступник міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко, проєкт з реконструкції спорткомплексу “Електрон” планували виготовити до кінця 2020 року, а в 2021 мали розпочати відновлювання споруди з державних чи інвестиційних коштів.

Як спорткомплекс виглядає зараз:

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм