Франківський обласний перинатальний центр замовив УЗД-апарат вартістю майже 1,5 млн грн

Товар поставить ТОВ «Здраво» до 30 вересня цього року.
Товар поставить ТОВ «Здраво» до 30 вересня цього року.

31 серпня Івано-Франківський обласний перинатальний центр замовив ультразвукову діагностичну систему експертного класу з набором датчиків вартістю 1,46 млн грн.

Товар поставить ТОВ «Здраво» до 30 вересня цього року, пише Ратуша з посиланням на НАШІ ГРОШІ.ЛЬВІВ.

Медики отримають апарат ультразвукового дослідження моделі DC-70 китайського виробника Mindray Medical International Limited. До комплекту обладнання також входять три датчики для високоякісної візуалізації, – йдеться у повідомленні.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

ДО ТЕМИ: Рогатинська лікарня закупила ліки у півтора рази дорожче середньої ціни. ФОТО

Крім того, на початку червня УЗД-апарат вартістю 1,28 млн грн замовила Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня. А на початку липня комплект УЗД-системи за 4,4 млн грн − Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.

ТОВ «Здраво» зареєстровано в Києві. Кінцевим бенефіціарним власником через закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Еландінвест» є Валерій Лось. Він володіє цілою групою фармацевтичних фірм та підприємств з пошиття одягу.

Саме компанія «Здраво» є основною в цій групі, вона просуває на ринку України медичні препарати та медичне обладнання, зазначає YouControl. Протягом 2019-2020 років фірма отримала відповідних державних замовлень на 183 млн грн.

Нагадаємо, Івано-Франківський обласний перинатальний центр входить до переліку закладів, визначених для прийому хворих на коронавірус. З початку карантину тут здійснили закупівель на 4,4 млн грн на подолання інфекції.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм