Франківський навчально-реабілітаційний центр отримав нове обладнання. ФОТО

В Івано-Франківську, на вулиці Військових Ветеранів, 14А функціонує Навчально-реабілітаційний центр для дітей з вадами інтелекту та з порушенням опорно-рухового апарату. І сьогодні він поповнився новим необхідним інвентарем.

Адже НРЦ постійно потребує допомоги, як від держави, так і від меценатів. Нерідко також допомагають звичайні люди та ініціативні групи, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови Руслана Марцінківа.

Декілька років тому тут провели цілий комплекс робіт з енергомодернізації за програмою НЕФКО. Також допомагає закладу міський соціально-відповідальний бізнес – індустріальний парк “Аркан”.

Сьогодні вони зробили подарунок, який буде призначений для діток дошкільної групи, та прилади, які призначаються для господарської діяльності. Це і розвиваючі килимки, також обладнання для харчоблоку, шафи, стелажі, холодильник для медпункту, дві газонокосарки, та солодощі.

ДО ТЕМИ: Франківське училище отримало нове сучасне обладнання. ФОТО

Ми співпрацюємо з міською владою. Нам прийшов запит на те, чи можемо ми допомогти НРЦ. І ми із задоволенням відгукнулись на нього. Перелік був досить значний, але ми все придбали, а сьогодні привезли це для діток, – ділиться керівник з будівництва та розвитку індустріального парку “Аркан” Ігор Коць.

ДО ТЕМИ: У 2021 році на Прикарпатті планують добудувати два дитсадки та чотири школи

Зараз на повному державному забезпеченні в НРЦ навчається 154 дитини.

Це особливий заклад, для дітей з особливими потребами, з інвалідністю. Такий заклад в місті є один. Тут дітки проходять повний цикл навчання: від садочку і до загальної середньої освіти. Також дітки тут можуть знаходитись цілий день, мають триразове харчування. А також їх возить спеціальний транспорт, – директор НРЦ Віталій Демків.

ДО ТЕМИ: У Франківську завершили ремонт двох дитсадків для особливих дітей. ФОТО

Заступниця міського голови Вікторія Дротянко розповідає, що така співпраця між бізнесом і громадою дуже важлива та дозволяє відкривати нові можливості й допомагати там, де влада не може допомогти з якихось причин.

НРЦ – установа, яка спеціалізується в навчанні дітей з особливими потребами. А через карантин довший час не працювала, навіть коли школи вже мали дозвіл працювати – їм було заборонено. Тому, ці дітки відчули брак уваги, спілкування. Дуже добре, що є соціально-відповідальний бізнес, який допомагає дітям з інвалідністю. Така допомога завжди вітається. Адже цим дітям потрібна увага, – каже міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм