Франківський кухар продовжує боротьбу на шоу “МастерШеф. Професіонали”

У четвертому випуску 3 сезону “МастерШеф. Професіонали” 19 учасників випробувала свій кулінарний хист у змаганні з суддями проєкту та приготувала свої найкращі страви, пише 24 канал.

Судді одразу попередили учасників, що перше випробування буде вкрай важким. Перш ніж розпочати випробування їм потрібно розділитись на три команди.

Команду “червоних” очолив Микола Люлько, “синіх” – Лідія Корнієнко, а “жовтих” – Леонід Малюга. Капітани команд відібрали учасників в допомогу та обрали су-шефів.

Командам потрібно було відгадати та приготувати загадані страви лише за записаним аудіо від капітанів. У команди буде одна година на приготування класичних страв.

Команда “жовтих” повинна відгадати ризотто Парміджано, пасту Карбонара та стейк Міньйон, “червоні” – шніцель, пасту Карбонара, фіш енд чіпс, а “жовті” – шоколадний фондан, омлет та ризотто.

Найгіршою командою виявилася “синя”.

В наступному випробуванні під коробками на учасників чекали авторські страви, які є хітами продажів у ресторанах суддів 3 сезону “Мастер Шеф. Професіонали”: у “червоних” страва Ектора Хіменеса-Браво – королівські креветки з катонійським соусом, у “синіх” страва Ольги Мартиновської – гарганеллі з чорнилами каракатиці й кокосовим біском та у “зелених” страва від Володимира Ярославського – ризотто з лісовими грибами та горіхами й сиром Тет Демуан.

А під коробками-загадками на три команди чекали інгредієнти для приготування абсолютно нової страви з новим баченням на авторську страву суддів.

У цьому випробуванні поразку зазнали знову “сині”.

На останньому випробуванні 4 випуску 3 сезону “Мастер Шеф. Професіонали” учасникам потрібно приготувати у буквальному сенсі легку страву. За вагою страви судді будуть визначати найкращу страву на конкурсі чорних фартухів.

Під коробками-загадками в учасників були півлітрові банки, страва учасників має бути повністю наповненою приготованою стравою – найлегшою стравою.

Радек Конечни приготував страву з м’ясом та овочевими чипсами вагою у 193 грами, Дмитро Кузнєцов подав суддям 3 сезону “Мастер Шеф. Професіонали” страву з бісквіта та крему вагою 412 грамів, Марина Собко подала десерт з безе та крему у 354 грамів, а Ігор Міщенко страву з крему вагою у 426 грамів.

За підсумками битви чорних фартухів кулінарний проєкт покинули Марина Собко та Дмитро Кузнєцов.

Таким чином Микола Мигаль потрапив до наступного раунду кулінарного шоу та боротиметься за головний приз.

ДОВІДКА: Микола Мигаль виріс в Івано-Франківську в багатодітній родині, де бабуся хвалила його за приготовані страви. Ця похвала і вкоренила любов до кухні. Після школи закінчив кулінарний коледж, потрапив на практику в хороший ресторан. Відтоді вже 9 років успішно працює на кухні, був кухарем у величезній кількості закладів – від звичайних кафе до ресторанів мережевих готелів, має великий досвід роботи за кордоном. Готував для трьох президентів України. Зараз йому 26 років і він працює в Польщі над відкриттям готелю «Редіссон». Любить літати на цивільних літаках, гвинтокрилах, парапланах. Обожнює українську гастрономічну культуру. Хоче відкрити гідну пастотеку в Івано-Франківську. Прийшов на “Мастер Шеф. Професіонали”, щоб популяризувати українську кухню у світі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм