Франківський драмтеатр зіграв культову виставу на руїнах замку XVI століття

Актори Івано-Франківського драматичного театру імені Івана Франка на руїнах Пнівського замку, що на Надвірнянщині, зіграли п’єсу “HAMLET”.

Про це інформує кореспондент Ратуші.

Вхід для глядачів був вільний, тому охочих подивитися на сучасне звучання текстів Шекспіра у перекладі Юрія Андруховича було чимало. Навіть попри доволі прохолодний вечір.

Лише цього вечора давні стіни замку перетворилися на закинутий склеп данських монархів, де під химерні звуки музики та манливі голоси спокусливих богинь помcти глядачі зустрілися віч-на-віч із навіженими героями, що повстали з могил, аби спокутати свої гріхи і розірвати врешті-решт зачароване коло трагедій, в якому скніє рід людський.

А вже сьогодні на цій же локації на глядачів очікує драма-концерт лемківської пісні “ВИГНАНІ З РАЮ” заслуженої артистки України Галини Баранкевич у постановці народного артиста України Ростислава Держипільського.

Вистава “HAMLET” у постановці франківського театру стала хедлайнером Шекспірівського фестивалю у Гданську. Постановка отримала премію “Найкраща пошуково-експериментальна вистава 2018” Всеукраїнського фестивалю ГРА.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм