Франківський аеропорт може залишитися без диспетчерів

Державне підприємство “Украерорух” планує позбавити франківський аеропорт диспетчерського обслуговування.

З вимогою не допустити “знищення повітряних воріт Івано-Франківська” виступив колектив Івано-Франківської служби обслуговування повітряного руху ДП “Украерорух” і звернувся до Верховної Ради, пише Ратуша з посиланням Крила.

У заяві наголосили, що “Украерорух” прийняв рішення відмовитися від диспетчерського обслуговування аеродрому Івано-Франківська, замінивши його на польотно-інформаційне обслуговування (AFIS). Таким чином аеродром втратить можливість приймати міжнародні рейси.

ДО ТЕМИ: Івано-Франківський аеропорт може припинити свою роботу

Ще ні на одному аеродромі України, де відсутнє управління повітряного руху, немає регулярних внутрішніх і міжнародних рейсів. Жодна іноземна авіакомпанія не виконуватиме рейси на такі аеродроми, – йдеться в заяві.

Рішення колектив Івано-Франківської служби обслуговування повітряного руху ДП “Украерорух” називає необгрунтованим:

Не зовсім зрозуміло, чому до переліку аеродромів з низькою інтенсивністю віднесений Івано-Франківськ, на якому регулярно виконуються внутрішні та міжнародні рейси, і який навіть під час пандемії коронавірусу увійшов у топ-10 літаючих аеродромів України.

ДО ТЕМИ: Франківський аеропорт увійшов у десятку лідерів за кількістю польотів

Програма “Буковель зима-літо” з кожним роком збільшує пасажиропотік аеродрому Івано-Франківська, завдяки постійним фестивалям і безлічі туристичних програм, – пояснюють автори звернення і підкреслюють, що рішення Ярмака позбавить регіон можливості подальшого розвитку туризму та залучення інвестицій.

У заяві колектив Івано-Франківської служби обслуговування повітряного руху ДП “Украерорух” закликає не допустити знищення авіасполучення на Прикарпатті.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм