Франківська їдальня ліцею №23 отримала нове сучасне кухонне обладнання. ФОТО

В Івано-Франківську їдальня Ліцею №23 імені Романа Гурика поповнилась новим сучасним кухонним обладнанням. Тепер там команда професійних кухарів щодня готуватиме різноманітну здорову та смачну для споживання їжу для усіх учасників освітнього процесу.

Про це йдеться на офіційному сайті міського голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

Ще з минулого року в місті розпочались системні роботи з заміни системи харчування в закладах загальної середньої освіти.  Ми оновили меню відповідно до збірника рецептів Євгена Клопотенка. Але також проводимо роботи з оновлення їдалень та харчоблоків, зокрема здійснюємо капітальні ремонти та закупівлю нового обладнання”, – розповів директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук. 

ДО ТЕМИ: М’ясний корпус Центрального ринку: найбільший вибір м’яса в Івано-Франківську

Також повідомив, що цього року 5 ліцеїв Івано-Франківська отримали нове обладнання в харчоблоки у співфінансуванні з державою і міським бюджетом загальною сумою у 2 мільйони гривень.

Ще давніше в їдальні школи зробили капітальний ремонт, а саме у приміщенні, де харчуються діти. Залишилось питання удосконалення сучасним обладнанням. В нас постійно оновлюється меню харчування, а також від минулого року дітей годуємо за збірником рецептів Євгена Клопотенка, –  зазначив директор ліцею №23 ім. Романа Гурика Микола Василик.

Зокрема окрім Ліцею №23 нове обладнання отримали в Ліцеї №5, Ліцеї №19, Ліцеї №21 та 24. Система харчування у школах міста значно покращуються, а діти з батьками задоволені.

23 школа одна із найбільших у місті Івано-Франківську. Зараз в умовах карантину там триває навчання для 1-4 класів молодшої школи. Тішимося, що наші освітні заклади крок за кроком змінюються. А тут в їдальні з’явилось нове обладнання. Адже дуже важливо, щоб діти у школі мали якісне харчування”, – поділився Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм