Франківська платформа “Тепле місто” оголосила зимову хвилю грантів. ВІДЕО

Організація пропонує мешканцях міста отримати фінансування на реалізацію власних ініціатив.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, необхідно надіслати грантову заявку до 30 вересня, пише Ратуша з посиланням на Третю Студію.

Пізніше експертна комісія визначатиме переможців.

Податися на зимову хвилю з потрібними проєктами для Франківська можуть як громадські організації та ініціативні групи, так і товариства, які об’єднані ідеєю робити зміни в місті. Обов’язкова умова – проєкт повинен бути реалізованим у Франківську та відповідати одному з семи тематичних напрямків програми.

Це можуть бути друзі, які зустрічаються кожної п’ятниці на каву та обговорюють якісь ідеї. Це можуть бути навіть старшокласники зі школи з якимись педагогами, які хочуть вперше втілити якийсь проєкт, який щось покращить в їхній школі. Ми націлені на мешканців Івано-Франківська, які прагнуть зробити зміни власними руками, – розповідає Христина Магас, координатор програми “Малі гранти” від “Теплого міста”.

ДО ТЕМИ: Франківськ – найкраще місто для бізнесу за версією “Forbes Ukraine”. ФОТО

До проєктів є тільки три вимоги: вони повинні бути аполітичними, не релігійними та не комерційними.

Команди можуть отримати до 20 тисяч гривень для підтримки власних ідей. Втім цього разу є унікальна можливість позмагатися за фінансування власної ініціативи для тих, хто ще не мав досвіду в реалізації будь-яких проєктів.

Максимальна сума підтримки в цій категорії – 10 тисяч гривень.

На 10 тисяч гривень подають команди, які попередньо не мають досвіду реалізації проєктів, але вони мають круту ідею, яку хочуть реалізувати в місті. Таким чином ми полегшуємо процес оцінювання для незалежної комісії, розмежовуючи ці команди. Ну, і збільшуємо кількість потенційно підтриманих проєктів. У нас зазвичай підтримували 4-5, то цьогоріч мріємо, щоб в цій хвилі підтримали 7 проєктів, – ділиться Христина Магас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні актори з Коломиї здобули гран-прі на Всеукраїнському заході. ВІДЕО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм