Франківська платформа “Тепле місто” оголосила літню хвилю грантів

Програма “Малі Гранти Теплого Міста” оголосила старт літньої хвилі, яка триватиме з 22 квітня до 22 травня та пропонує отримати фінансування на реалізацію власних ініціатив.

Команди можуть отримати до 20 тисяч гривень для підтримки власних проєктів, пише Ратуша.

Ініціатори проєкту повинні бути готові забезпечити проєкт власним внеском або співфінансуванням на суму, не меншу 10% від загального бюджету заявки.

Фонд програми формується з внесків бізнес-спільноти платформи «Тепле Місто», а також за підтримки організації The National Endowment for Democracy.

Загальна сума грантового фонду хвилі складає 120 тисяч гривень. 

Подати ґрантову заявку можуть як громадські та благодійні організації міста, так і ініціативні групи з Івано-Франківської ОТГ. Для того, щоб взяти участь в конкурсі, потрібно подати ґрантову заявку до 22 травня. Обов’язкова умова – проєкт має бути реалізований в Івано-Франківській ОТГ та відповідати одному з семи тематичних напрямів програми:

  • прогресивна освіта;
  • розвиток прогресивного підприємництва;
  • сучасне мистецтво;
  • стала мобільність;
  • екологія та енергоефективність;
  • гарячий спорт;
  • міський простір.

Цього конкурсу з’являється унікальна можливість позмагатись за фінансування власної ідеї для тих, хто ще не мав досвіду реалізації власних проєктів. Максимальна сума підтримки в цій категорії складає 10 000 грн. У разі виникнення питань, команди можуть звернутись з проханням особистої консультації з координатором програми, написавши на пошту чи зареєструвавшись на одну з очних зустрічей (більше новин на офіційній сторінці проєкту у Facebook). 

В рамках літньої хвилі від програми “Малі Ґранти Теплого Міста” відбудеться Школа Малих Ґрантів – триденний тренінг 14-16 травня для ініціативних мешканців міста, які не мають досвіду в реалізації власних проєктів, але мають бажання робити корисні зміни в Івано-Франківській ОТГ.

Участь у школі безкоштовна та можлива лише за попередньої реєстрації, за детальною інформацією слідкуйте на сторінці програми у Facebook.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм