Франківська міська поліклініка отримає комп’ютерний томограф за майже 12 мільйонів гривень

Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради 30 вересня замовив комп’ютерний томограф вартістю 11,95 млн грн.

Товар до кінця цього року поставлять франківській міській поліклініці №2. Договір підписали з ТОВ «Астріум», пише Ратуша з посиланням на Наші гроші. Львів.

За даними Prozorro, замовлений томограф буде першим таким обладнанням, придбаним в Івано-Франківській області за спрощеною «ковідною» процедурою, – йдеться у повідомленні.

Медики отримають томограф Aquilion Lightning японського виробництва Canon Medical Systems. Це інноваційне обладнання з мінімізованою дозою опромінення, призначене для максимально точної діагностики захворювань. Томограф працює автоматично від укладання пацієнта на кушетку до завершення обстеження.

ДО ТЕМИ: Франківськ та Калуш потрапили у ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19

Закупівлю провели за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19. Придбання автомобілів медичної допомоги передбачене спеціальною постановою Кабінету міністрів.

Постачальник обладнання для центру ТОВ «Астріум» зареєстроване 2005 року в Києві. Компанія є офіційним дистриб’ютором виробника медичного обладнання Canon Medical Systems в Україні. Власником та директором компанії є Віталій Степченко.

Протягом 2019-2020 років фірма отримала державних замовлень на 257 млн грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм