Франківська аферистка видала себе за дружину загиблого героя і отримала мільйон

Прокуратура Кіровоградської області завершила слідство щодо жінки, яка два роки видавала себе за цивільну дружину загиблого військовослужбовця Олександра Смурага та отримала від держави 1,2 млн гривень соціальних виплат.

Стало відомо, що Тетяна Присакар родом з Івано-Франківської області, пише Ратуша.

Жінці 32 роки, вона виховує двох дітей від попереднього шлюбу. У соцмережах жінка створювала видимість спільного проживання із загиблим військовим Олександром Смурагою з позивним “Смурфік”.

Правоохоронці встановили, що Тетяна бачилася з бійцем один раз. Вони познайомились в інтернеті і, приїхавши у відпустку додому, зустрілися.

Рідні Олександра запевняють, що чоловік мав іншу дівчину, з якою планував створити сім’ю та купити будинок.

20 листопада 2017 року військовослужбовець загинув від кулі снайпера. Скориставшись скрутним майновим становищем сестри загиблого, Тетяна запропонувала поховати героя за місцем свого проживання – в місті Помічна Кіровоградської області.

У день загибелі бійця “цивільна дружина” бігала й збирала потрібні їй довідки. Факт проживання однією сім’єю засвідчила міськрада, а директор школи видав довідку, що Олександр ледь не щодня забирав дітей Тетяни зі школи.

Майже два роки 32-річна жінка видавала себе за вдову воїна. Загалом вона отримала від держави майже 1,2 мільйонів гривень.

Торік у сюжеті ТСН, вдова-аферистка зі сльозами на очах розповідала, що вони з Смурагом просто не встигли одружитись:

Ми були разом 2 роки. Хоч і не встигли одружитись, але він був, є і залишиться моїм чоловіком, якого я дуже любила і який любив нас. Є дуже багато людей, свідків, які нас бачили, до яких ми ходили в гості, – додає пані Тетяна.

У прокуратурі повідомляють, що наразі досудове розслідування завершено.


Слідством зібрано достатню кількість доказів вини жінки. Наразі  подальшу її долю   визначатиме суд, – повідомляють у прокуратурі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм