Франківка першою в Україні проплила “льодову милю”. ФОТО

Мешканка Івано-Франківська Марина Цимашевич проплила 1612 метрів в крижаній воді, температура якої менш як 5°C. Дівчина стала першою в Україні й 388 у світі, хто здійснив такий заплив.

Дистанцію франківка подолала за 44 хвилини. Температура води сягала 4,3°C, пише Ратуша.

Сказати що було важко – то нічого не сказати. Більшу частину дистанції я проплила спокійно, а на останніх 300 метрах від переохолодження м’язи просто стали відмовляти. Я з усіх сил пнуся плисти – а вони просто не слухають! Доплила я тільки завдяки команді підтримки на каяку, яка всі 300 останніх метрів кричала «Давааай!!!! Ще!!!! Ще трохи!!! Ти зможеш!!! Даваааай!!!!». Ну і потім важкий процес приходу до норми,- поділилась емоціями Марина Цимашевич.

ДО ТЕМИ: Моржування – стиль життя: люди, які занурюються в крижану воду не тільки на Водохреще

За її словами, в льодовому плаванні заплив вважається закінченим не коли плавець вийшов з води, а коли прийшов до себе і немає загрози для його життя:

Процес відігрівання перемерзлого організму довший і часто набагато небезпечніший ніж саме плавання. Але все вдалося!!!!

Льодова миля – заплив на дистанцію 1609 м в крижаній воді (менше 5°C) в купальнику, шапочці та окулярах. Він проводиться тільки індивідуально, з великою командою рятувальників навколо і має бути підтверджений IISA International Ice Swimming Association.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм