Франківка отримала корону на конкурсі “Місіс Відкритий Світ Україна 2020”. ФОТО

29 грудня о Fairmont Grand Hotel відбувся фінал “Місіс Відкритий Світ Україна 2020” за підтримки Українського культурного фонду. Переможницею стала Христина Викалюк з Івано-Франківська.

У фінал пройшли 10 жінок – успішних у всьому: дружини, мами, громадські діячки, бізнесвумен, креативні особистості, красуні у віці від 26 до 44 років з 7 областей України, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

ДО ТЕМИ: Фото залізничного мосту у Ворохті перемогло в конкурсі “Wiki loves monuments”. ФОТО

Головну корону “Місіс Відкритий Світ Україна 2020” отримала весільний церемоніймейстер, викладач ораторського мистецтва дітям Христина Викалюк з Івано-Франківська.

В силу своєї роботи я весь час спостерігаю за молоденькими красивими дівчатами, які виходять заміж. І як мати трьох дітей, у віці 34-х років ніколи не могла повірити, що зможу перемогти в конкурсі краси. Я щаслива їхати додому з короною. Краса – це не про вік, краса – це любов до життя і до своїх рідних, вміння реалізовуватися на роботі і вдома, і при цьому пам’ятати кожну секунду, що ти жінка.

У журі конкурсу увійшли: відомий український рок-музикант, засновник і фронтмен групи СКАЙ Олег Собчук, Заслужений художник України, скульптор Олег Пінчук, український актор, телеведучий, найкрасивіший чоловік планети за версією Міжнародного конкурсу Mister Sea World 2018 Богдан Юсипчук, Народний артист України , прем’єр Національного Академічного театру Опери та Балету України імені Т.Г. Шевченко Олександр Стоянов та Голова журі, засновниця “Місіс Відкритий Світ Україна” Ірина Зайцева.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм