Франківець увійшов до ТОП-15 шоу “МастерШеф. Професіонали-3”

У суботу, 13 березня, на каналі СТБ відбувся шостий випуск кулінарного шоу МастерШеф. Професіонали-3.

У першому випробуванні професіоналам потрібно було детально розібратися в страві, ретельно проаналізувати всі елементи та підготувати гостям конструктор зі складових страви так, щоб вони змогли відтворити її всього за 20 хвилин.

На кухні проєкту в шостому випуску готували зіркові гості — Іраклі Макацарія, Макс Михалюк та Ксенія Мішина. Знаменитості повинні були приготувати кулінарні шедеври замість учасників. Для цього профі підготували для гостей спеціальні кукінг-бокси.

Другий конкурс почався з вибору капітанів. Стелла очолила команду синіх, Неля — жовтих, а Владислав — червоних. Учасники змагалися в конкурсі Ребус. Команда червоних перемогла у випробуванні. Учасники приготували 2 страви з 5, а сині та жовті — тільки по одній. На другий день команди обрали гіршими учасниками Нелю та Ігоря.

На битві чорних опинилися: Неля, Влад, Ігор і Руслан. Їм потрібно було приготувати в дегідраторі цілий раціон. Руслан подав касида з овочами, вівсянку з грибами та козячим сиром і картопляні кульки з мітболами. Його страви професійне журі шоу визнало кращими. А Ігор приготував борщ і гречану кашу. У новому випуску кухню проєкту покинув Ігор Андріяш.

Таким чином франківець Микола Магаль продовжив участь у шоу, потрапивши до ТОП-15 проєкту.

Микола Мигаль виріс в Івано-Франківську в багатодітній родині, де бабуся хвалила його за приготовані страви. Ця похвала і вкоренила любов до кухні. Після школи закінчив кулінарний коледж, потрапив на практику в хороший ресторан. Відтоді вже 9 років успішно працює на кухні, був кухарем у величезній кількості закладів – від звичайних кафе до ресторанів мережевих готелів, має великий досвід роботи за кордоном. Готував для трьох президентів України. Зараз йому 26 років і він працює в Польщі над відкриттям готелю «Редіссон». Любить літати на цивільних літаках, гвинтокрилах, парапланах. Обожнює українську гастрономічну культуру. Хоче відкрити гідну пастотеку в Івано-Франківську. Прийшов на “Мастер Шеф. Професіонали”, щоб популяризувати українську кухню у світі.

Використано матеріали life.nv.ua і каналу СТБ

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм